Wielka Brytania to ze wszech miar wspaniałe państwo. Przecież jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Dzisiaj stracili na znaczeniu, choćby z tego powodu, iż jakby nie do końca chcą jednoczyć się z UE – co jest w sumie zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem warto zobaczyć będąc w Wielkiej Brytanii?

Na dobry początek doskonałym kierunkiem jest Londyn, czyli najbardziej znaczące miasto na Wyspach oraz naturalnie stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, a więc aby zobaczyć najatrakcyjniejsze zabytki i atrakcje należy poświecić przynajmniej kilka dni. Generalnie w mieście naprawdę można się zakochać.

Ciekawe są również np. Bristol, Durham albo Leeds. Jeżeli wchodzi w grę turystyka na Wyspach, rewelacyjnym rozwiązaniem jest również odwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to bardzo ładny kraj, który oferuje dużo ciekawych miejsc. Na przykład urokliwy jest Edynburg. Ogólnie na terenie Szkocji jest masa ładnych miejsc. Najlepiej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć niezwykłą atmosferę owej krainy. Można powiedzieć, iż nie ma zbyt wielu ładniejszych miejsc na świecie, niż właśnie Szkocja. Jak więc widzimy, Wielka Brytania jest rewelacyjnym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś ze wszech miar ciekawego.
źródło: http://www.sportlajf.pl, http://herbaton.pl, ukibicownamalcie.pl, www.zoo-safari.net.pl

Starsze artykuły tematyczne:

Comments are closed.