Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic płciowych – ginekologia plastyczna ma dla wiele propozycji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki i wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie naszego układu moczowego.

Efektem może być polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje bolączki, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Starsze artykuły tematyczne:

Comments are closed.